[Float-Menu id="1"]

O nas

“Nic nie może polepszyć doli człowieka, dopóki nie nastąpi zmiana w jego sposobie myślenia”

O nas

Daj sobie szansę na życie – nowe (lepsze) życie

Jesteśmy kameralnym, spokojnym i profesjonalnym ośrodkiem terapeutycznym zapewniającym dyskrecję i wszelką niezbędną pomoc przy wychodzeniu z nałogu. Domowa i ciepła atmosfera sprzyjają wyciszeniu się i skupieniu na tym co w czasie terapii najważniejsze – pracy nad sobą, zrozumieniu swojej choroby oraz tego jak z nią żyć. Pokażemy Ci jak skutecznie korzystać z oferowanego Ci wsparcia, jak radzić sobie z emocjami oraz nawrotami choroby. Czas, który spędzisz u nas, będzie czasem ciężkich prób, dużego wysiłku, pracy nad sobą, a skoro wszedłeś na tę stronę, oznacza to, iż jesteś na to gotowy.

Ośrodek leczenia uzależnień “Moje Życie”

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień “Moje Życie” w Skórzewie pod Poznaniem niesie pomoc osobom, które z powodu uzależnienia tracą lub już utraciły panowanie nad swoim życiem. Prowadzimy terapię uzależnienia od substancji jak : alkohol, narkotyki, leki oraz od zachowań, jak : hazard, sex, internet itp.

Nasz zespół psychoterapeutów oferuje również pomoc osobom współuzależnionym oraz cierpiącym z powodu syndromu DDA, DDD.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 24 godziny 7 dni w tygodniu.

hipokrates

Jesteśmy w Rejestrze Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą uprawnienia do księgi nr 000000197525

Na polskim rynku leczenia uzależnień funkcjonują placówki publiczne, świadczące usługi w ramach kontraktu z NFZ, oraz ośrodki prywatne. Ważne jest, by sprawdzić, czy placówka do której się udajemy ma status podmiotu leczniczego działającego zgodnie z ustawą (art. 103 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011r. O działalności leczniczej DZ.U. Nr 112 poz.654 ze zm.) Możemy mieć wówczas pewność, że świadczenia w zakresie leczenia uzależnień i detoksykacji będą wykonywane profesjonalnie, oraz że działalność tej placówki jest pod stałym nadzorem. Niestety, istnieje wiele ładnie nazywających się ośrodków terapii, działających bez uprawnień, nie zachowujących podstawowych standardów, których nikt nie monitoruje. Potwierdzeniem wiarygodności ośrodka zajmującego leczeniem uzależnień jest jego wpis do rejestru podmiotów prowadzących działalność leczniczą. Rejestracja dokonywana jest przez właściwy organ (Wojewoda). Placówki wpisane do Rejestru Podmiotów Leczniczych muszą spełniać wysokie standardy świadczonych usług leczniczych. Działalność tych ośrodków jest pod stałym nadzorem, co gwarantuje wysoką jakość prowadzonej w nich terapii.

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE NASZEGO OŚRODKA?
Skontaktuj się z nami!