[Float-Menu id="1"]
IMG

Łukasz Szyc

Jestem absolwent Akademii Wychowania Fizycznego, uzyskałem tytuł licencjata i magistra, na kierunku wychowanie fizyczne. Ukończyłem również Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej w Poznaniu.

Od 4 lat, pracuje w Szkole Podstawowej w Swarzędzu, gdzie pełnię rolę nauczyciela wychowania fizycznego, wychowawcy klasy, a od niedawna – doradcy zawodowego.

Doświadczenie w pracy z człowiekiem, zdobywam od lat, dzięki pełnieniu roli Asystenta dla osób z niepełnosprawnościami we Fundacji Sowelo i w Stowarzyszeniu PSONI jako asystent opieki wytchnieniowej. Pracowałem jako streetworker czyli pedagog ulicy, obejmując swoimi oddziaływaniami młodzież z Poznania, będąc zatrudnionym w Stowarzyszeniu RIPOSTA.

Obecnie pracuję w Ośrodku Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia „Moje życie” w Skórzewie, jako terapeuta uzależnień w procesie certyfikacji.

W życiu kieruje się zasadą „sky is the limit”. Skupiam się na mocnych stronach własnych jak i innych. Bardzo lubi czytać książki i oglądać filmy o różnej tematyce. Każdego dnia staram się pobudzać swoją ciekawość do świata, co przekłada się na duże pokłady energii.

Swoją prace, poddaje regularnej superwizji.

Ośrodek leczenia uzależnień i współuzależnienia „Moje życie”

Ul. Słoneczna 41
60-185 Skórzewo / Poznań

 

Nasza kadra

Certyfikaty

IMG